ALKA.CZ

O společnosti

ALKA HOLDING spol. s r.o. sídlí ve vlastním průmyslovém areálu ve východočeské Chotěboři. Naše společnost se zabývá převážně výrobou atypických interiérů, které jsou vždy uzpůsobeny požadavkům objednatele. Vyrábíme pro všechny typy zákazníků, mezi které patří například školy, nemocnice, stavební firmy, HORECA segment, úřady, ale také domácnosti a drobní zákazníci. Vzhledem ke kompletně vybavené dílně můžeme vyrábět od sériových prvků až po ty naprosto atypické.

Významnou položku v naší činnosti představuje také žárové zinkování, které provádíme tzv. mokrým procesem, díky čemuž jsme schopni pozinkovat i výrobky, které by v jiných zařízeních nebyly možné a to například s ohledem na jejich složitý tvar nebo nepřípustnost technologických otvorů.

Máme také vlastní kovovýrobu, kde si vyrábíme atypické podnože i konstrukce k nábytku, což firmě umožňuje nabídnout zákazníkovi prakticky jakékoliv provedení nábytkových prvků a variabilitu.
Celý tým zaměstnanců společnosti se řídí pravidly politiky kvality a environmentu. Od roku 2000 jsme držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

Naše současná nabídka se týká těchto okruhů:

dokonalé
Interiéry

Dokážeme se Vám a Vašim
požadavkům přizpůsobit a vytvořit
Vám jedinečný a kvalitně
zpracovaný interiér.

zakázková
výroba

Navrhneme vám kompletní
interiér, kde optimálně spojíme
design s praktičností
ve funkční celek.

žárové
zinkování

Zajistíme dlouhodobou
antikorozní ochranu Vašich
ocelových výrobků
v naší zinkovně.

propracovaná
kovovýroba

Nařežeme, ofrézujeme, svaříme
a následně provedeme
povrchovou úpravu Vaší
navrhnuté konstrukce.